Chartogne Taillet

Пляшка шампанського Chartogne Taillet

Історія будинку
Chartogne Taillet

Село Мерфі на північному заході від Реймса вирізняється своїми піщаними та глинистими ґрунтами, і хоча воно було відоме своїми винами ще з часів Середньовіччя, останнім часом його в основному ігнорували. Chartogne-Taillet є єдиним сучасним господарством цього забутого терруару.
Тут використовують органічні обробки, працюються над збереженням біорізноманіття.
У підвалі кожне вино вініфікують окремо за допомогою місцевих дріжджів у дубових бочках, резервуарах із нержавіючої сталі або бетонних яйцях, залежно від вина. Невинтажне брют Шартонь-Тайє під назвою Sainte-Anne – чудове знайомство як з маєтком, так і з селом, тоді як його серія шампанського з одного виноградника з таких місць, як Ле-Бар, Орізо та Ертебіз, детальніше досліджує терруари Мерфі.

Олександр Шартонь єдиний рекольтан у Мерфі. Стиль Мерфі менш фруктовий, повніший і округліший, ніж інші частини Монтань-де-Реймс. Господарство належить сім’ї Шартонь з XVII століття, про що говорить цифра 1683 року на етикетці. Олександр очолив домен у 2006 році після стажування у Ансельма Селосса.

11га виноградника поділено на 13 парселів. Вспашку проводять кіньми, дикі дріжджі «селекціонують» з кожного парселя. Ферментацію з 2008 року проводять або у бетонних яйцях, або у старих бариках, від сталі поступово відмовляються. Базове Sainte Anne Brut – єдине асамбляжне кюве. Решта – релізи з окремих парселів, яких зазвичай не більше 5000 пляшок, та які розходяться по світу дуже швидко.

  • Регiон Шампані

    MONTAGNE DE REIMS Montagne de Reims

  • Культивовані сорти винограду

    Піно нуар, Шардоне, Мінʼє

  • Виноградарство

    Органічний підхід

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності