Blog background

Знайомимо з нашою новою зіркою

Маєток Алекса Шартоня, розташовано в Мерфі на північний захід від Реймса.

Без зайвої скромності він вже суперзірка в Шампані, про якого все частіше говорять у всіх куточках світу.

Почавши в 2006 році у віці всього 23 років, Алекс працював з Ансельмом Селоссом, який сильно вплинув на його ідеї щодо виноградарства та виноробства.

Прагнучи зрозуміти всі деталі терруара у Мерфі (глину та пісок поверх крейди, адже це Petit Montagne), Алекс тісно співпрацював із відомими досліджувачами ґрунту Клодом та Лідією Бургіньйонами.

Зараз у Алекса 12 гектар. Натуральні дріжджі, витримка деяких вин під флором (справжня солера, як у Селоза).

Два вина в нашому портфелі

SAINTE-ANNE

50% Шардоне, 45% Піно Нуар, 5% Піно Менье

Знайомство з стилем Алекса раджу саме з цього кюве. Це прекрасний стиль шампанського з тонкими бульбашками (liqueur de tirage 22 г/л замість типових 24 г/л для вторинного бродіння), демонструє дуже чіткий цитрусовий профіль, на айві, бріоші та соленим післясмаком.

CHEMIN DE REIMS (всього 30 пляшок)

90% Chardonnay, 10% Arbanne

Всього 1.1 гектар, посаджений в 1980 році. В оксидативному стилі. Повний, дуже фруктовий, нагадує здалеку вина Селоза. Маслянистий, насичений, але при цьому дуже фруктовий в роті. Багато абрикосів, цитрусових цукатів, та тропічних фруктів. Як кажуть «Clearly high class from a top grower producer.»

Автор

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності