Blog background

JMseleque

Що тут скажеш – майбутня зірка Шампані, винороб у третьому поколінні, Жан Марк Селек, справжній талант і людина, яка чутко відчуває терруар і лозу. Коли говорить – краще слухати.

9 гектар, 7 сіл, 45 ділянок. Базується в Pierry, на виїзді з Eperney. Середній вік лози – 40 років.

У філософії винороба закладено таку думку – щоб зробити чудове вино, спочатку потрібно виростити чудовий виноград. Чистота, мінеральність, виразність та баланс.

Жан Марк частина маленької еліти, яка поступово відновлює та розвиває образ Шампані. Його вина йдуть у розрив із тим, що робиться найчастіше (великі будинки).

Абсолютна чистота вина, гармонія смаку, глибини та думок.

Обов’язково до (перегляду) дегустації (ще доступно в Україні):

• J-M Seleque Solessence (є в Extra Brut / Brut Nature) 🍾

Базою таке вино не хочеться називати (ображати).

Супер точка входу для тих, хто хоче почати знайомитись зі стильом авторської Шампані. Класичний шамп, але темпераментний, інтенсивний, винний з йодом, агавою, тропіками, озоном, ніжкою і гармонійною газацією, та неймовірною м’якістю.

• J-M Seleque Soliste Chardonnay Les Tartières/Les Porgeons 🍾

Всього 3100 пляшок. Моносорти у Жан Марка це космос. В ароматі зажатий, ледь цитрусовий, йодистий та крейдовий. В смаку вибухає, обпалює цитрусом та сіллю, залишая після себе білковий та морський ефект. Абсолютний шум моря

Автор

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності