Blog background

Champagne Doyard. Vertus. Cote de Blancs.

Продовжуємо знайомити з новими Шампаністами.

Вина від Гійома Дойяра – це обов’язковий мастртрай з Кот-де-Блану. Легендарна сім’я. Зараз винарнею займається Гійом (12 покоління). Себе в Шампані він не бачив (принаймні так собі думав). Доки його брат Шарль не помер трагічною смертю в 2017 році. Гійом одразу ж продав бізнес та повернувся в сімейний домен на допомогу батьку.

Вина Doyard – грандіозні – таку довжину смаку може дати лише комуна Avize. Енергія крейдового терруару, помножена на концентрацію та щільність. Завжди глибокі та характерні вина з найвищого рівня винограду комун Вертю, Ле Меніль, Краман, Ожер, Авіз та Аї.

При неймовірно довгій витримці на осаді, вина Doyard не нарощують важкість, лише глибину та виразність білих фруктів в корсеті крейдяного теруару.

Вина від Гійома Дойяра – це обов’язковий мастртрай з Кот-де-Блану. Легендарна сім’я. Зараз винарнею займається Гійом (12 покоління).

“We don’t want to make Meursault with bubbles”, для більшості вин використовуються лише 2 перші фракції преса, тото найчистіший сік, що становлять вино.

P.S. Привезли також невелику квоту Кото Шампенуа (тихе вино з Шампані) від Гійома. Зокрема:

Champagne Doyard Coteaux Champenois Rouge “Ay” 2020 (6 пляшок)

Champagne Doyard Coteaux Champenois Blanc “En Vieux Fombrés” 2017 (6 пляшок)

Champagne Doyard Coteaux Champenois Blanc “Vertus” 2020 (6 пляшок)

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності