R. Poissinet

Пляшка шампанського R. Poissinet

Історія будинку
R. Poissinet

Режіс почав працювати на винограднику у віці 14 років. Маєток Champagne Régis Poissinet нараховує 7 гектарів у долині Марни та перебуває у сімейному володінні з 1947 року. З того часу, як сам Режіс перебрав на себе управління бізнесом, відбулася низка ключових змін у філософії та стилі будинку. Режіс, захоплений історіями про відповідальне фермерство та створення закритої екосистеми на своєму винограднику, перевів виноградники на органіку та згодом на біодинаміку. Сьогодні команда працює з абсолютною повагою до свого природного середовища, без використання гербіцидів. Зміни спричинили розквіт фауни та флори, і тепер Режіс задоволений здоров’ям своїх ґрунтів і живими мікроорганізмами, які вони містять.

Ще однією важливою зміною стало рішення знову вивести робочих коней на виноградник. За словами Режіса, використання коней на винограднику не є ані химерним, ані мальовничим, це просто продовження філософії будинку. 13 Лозам в середньому 33 роки, розташовані на 35 ділянках навколо сіл Cuchery, Baslieux, Leuvrigny, Troissy та Mareuil le Port. Основним сортом винограду є Піно Меньє, ще кілька ділянок з Шардоне та невеликою кількістю Піно Нуару. Якщо ви шукаєте гарне вираження Піно Меньє з Долини Марни, то вина POISSINET точно вам дадуть це проявлення. А його шардоне з лінійки prestige cuvee шампанські критики все частіше та частіше називають “Монраше з бульбашками” – з чим ми абсолютно згодні.

  • Регiон Шампані

    Vallé de la Marne

  • Культивовані сорти винограду

    Піно Нуар, Шардоне, Мен'є

  • Виноградарство

    Біодинамічний підхід

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності