Henri Darnat

Пляшка шампанського Henri Darnat

Історія будинку
Henri Darnat

Сім’я Дарна займаються виноградниками в Бургундії починаючи з 1800-х років. Анрі першим вирішив перевести усі виноградники на органіку та дотримується цього підходу з 1980- х років. Він працює тут зі своєю дружиною Маріон з 1985 року. З 2000 року Анрі Дарно є також і негоціантом, що дозволило йому значно розширити асортимент свого вина. Виноградники, звідки Анрі купує виноград, обираються з особливою увагою до терруару. Упродовж усього періоду дозрівання відбувається контроль за лозою.

Анрі не любить поспішати — ні на виноградних лозах, ні на винарні. Він збирає виноград пізніше, за сусідів, щоб мати дозрілі плоди. На винарні використовує як фудри так і сталеві ємності. В результаті маємо чудову комбінацію традиційного підходу на винограднику, коли всі роботи ведуться вручну, а на виході прекрасну та витончену класику одних з найкращих вин Бургундії. Нажаль, декілька років тому Дарна вирішив вийти на пенсію, то ми привезли останню партію його прекрасних вин – насолоджуємось останніми пляшками.

  • Регiон Шампані

    Côte de Beaune

  • Культивовані сорти винограду

    Піно Нуар, Шардоне,

  • Виноградарство

    Органічне виноробство

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності