De Venoge

Пляшка шампанського De Venoge

Історія будинку
De Venoge

У 1825 році Анрі-Марк де Венож вирішив заснувати торговий пункт у Марей-сюр-Аї, який у 1837 році був перетворений на Будинок шампанських вин, який досі носить його ім’я.

La Maison de Venoge був заснований у 1837 році в Еперне. Цей будинок шампанського займає особливе місце в Шампані. Він дуже прив’язаний до традицій та якості вина, наприклад, урожай Людовика XV є найкращим вином (Grand Cuvee) Maison de Venoge і виробляється лише в дуже хороші роки. Його назва, Людовик XV, відноситься до рішення короля Людовика від 25 травня 1728 року.

Івонн де Венож, остання з родини що носила прізвищє, народилася в 1869 році та вийшла заміж за маркіза Адріана де Муна, який запустив бренд у Парижі серед найкращих представників паризької знаті.

Понад 170 років Maison de Venoge займає особливе місце у світі виноградників Шампані.

Відоме як шампанське Сари Бернхардт і графині Сегюр, сьогодні численні отримані нагороди увічнюють і підтверджують якість шампанського.

La Maison de Venoge має один із найбільших та найгарніших винних погребів із шампанським.

Він пропонує надзвичайні вінтажні та невінтажні вина. Асортимент De Venoge — це невінтажне шампанське, яке отримало найвищий рейтинг у відомому довіднику Parker (екстра брют 93/100).

Champagne De Venoge пропонує три виняткові асортименти: Cordon Bleu, де домінує Піно Нуар, Princes, що характеризується своєю елегантністю, і, нарешті, світ Louis XV — Grand Cuvee будину, пляшка якого відкривається лише в найкращих закладах планети.

Ми дуже тішимося що маємо цю перлину світового рівня в портфелі Cuvee.

  • Регiон Шампані

    Epernay

  • Культивовані сорти винограду

    Піно нуар, Шардоне, Мін'є

  • Виноградарство

    Виноград виключно з Прем'єр та Гран крю виноградників

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності