Legras & Haas

Пляшка шампанського Legras & Haas

Історія будинку
Legras & Haas

Сімейний будинок засновано Франсуа Легра і Бріджит Хаас в 1991 році. Домейн розташований в селищі Chouilly, яке знаходиться в Côte des Blancs. Працюють тут перш за все з Шардоне, а розташовані тут виноградники мають статус Grand Cru. Загальна площа виноградників, що належать господарству, становить 18 га і практично всі ділянки розташовані в рідному селищі Chouilly. Поважне відношення до виноградників і терруару є основною філософією будинку Legras Haas. Крім того, весь процес виноробства проходить під невідривним наглядом сім’ї. Виноград ферментують окремо по сортам і ділянкам в невеликих чанах з нержавіючої сталі.

Мета домейну – створення величного Блан де Блану із терруара, який дає вина виключної якості завдяки традиційним методам роботи. «Ми стараємось уникати дій, які можуть змінити ягоди, і придаємо велике значення потенціалу розвитку нашого вина, – підкреслюють сини Франсуа, – ми стараємось бути на крок попереду і створювати вина, які будуть жити не одне десятиліття». Комбінація високоякісного винограду, багаторічного досвіду та унікального терруару поєднались, щоб представити світу унікальне Шампанське. «Наш стиль – це результат з’єднання тисячі дрібниць і тонкощів. Все це і є марка Legras & Haas», – говорять у будинку Legras Haas.

  • Регiон Шампані

    Côte des Blancs

  • Культивовані сорти винограду

    Піно Нуар, Шардоне, Мен'е

  • Виноградарство

    Виноград ферментують окремо по сортам і ділянкам в невеликих чанах з нержавіючої сталі

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності