Adrien Renoir

Пляшка шампанського Adrien Renoir

Історія будинку
Adrien Renoir

Раді мати в портфелі вже другого шампаніста з Гранд Крю Верзі. П’єр Девіль і Адріан Ренуар формують у комуні Верзі в Гранд-Монтань мікроком’юніти виноробів, яких так чи інакше навчив та надихнув Себаст’ян Музон з Музон-Леру, якого вже декілька років маємо в портфелі, та який весь час дуже активно підтримує Україну. Чотири покоління сім’ї Ренуар займаються виробництвом вина в Шампані. Адрієн Ренуар лише нещодавно взяв під свій контроль домен після того, як у 2014 році його батько, Вінсент Ренуар, передав кермо управління. Ці двоє, як і багато виноробів-батьків і синів, мають і продовжують мати досить різні погляди, але працювали разом над першими двома урожаями Адріена, перш ніж Адріен узяв повний контроль у 2016 році. Хоча Вінсент не погоджувався з прагненням Адріена до чистішого землеробства, він довірив йому здійснити перетворення.

Тепер на етикетці вин значиться назва четвертого покоління, раніше вони позначалися як Vincent Renoir. У віці 29 років, Адріен вже доводить, що він є серйозним виноробом, якого треба поважати в Шампані. Він досить швидко перевів господарство на органічне землеробство, збільшив використання дуба для бродіння та витримки. Він також урізноманітнив лінійку розливів, щоб більше зосередитися на унікальних ділянках і терруарах.

Ренуару належить близько 7 гектарів, 6 га у Верзі та 1 га у Тур-сюр-Марн і Берру. Для шампанського Adrien Renoir виноград надходить виключно з 5 найкращих гектарів у Верзі, решта продається іншим будинкам. Адрієн працює з трьома цінними сортами старих селекційних лоз з Верзі.

  • Регiон Шампані

    Montagne De Reims

  • Культивовані сорти винограду

    Піно нуар, Шардоне, Мен'є

  • Виноградарство

    Органічний сертифікат

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності