Fabrice Vigot

Domaine Fabrice Vigot — маловідома перлина Vosne-Romanée. Маєток ховається на схилі, лежачи між Toute Petite Auberge і готелем Richebourg, коли ви їдете вниз по схилу в Nuits Saint-Georges. Це невеликий маєток, який обробляє 2½ гектари (трохи більше 6 акрів), за яким доглядають Фабріс і його дружина Крістін Віго. Принципи органічного ведення господарства стали тут правилом з 1993 року, а пестициди тут заборонені. Подружжя Віго проходили паралельно стажування на легендарній винарні Mugneret Gibourg. Отримавши досвід та вирішивши заснувати щось власне, Фабріс і Крістін започаткували власний домен у 1990 році, об’єднавши частину земель сім’ї Фабріс у Vosne та Nuits-Saint-Georges із виноградниками,

які Крістін успадкувала від своєї родини в Gevrey-Chambertin – плюс, звичайно, частинку ділянки, які їм подарували Mugneret-Gibourg.

Чани з нержавіючої сталі були встановлені в 2006 році, коли виноробня була модернізована, а дикі дріжджі є правилом для бродіння, яке може тривати до 20 днів. Серед їхніх найкращих вин є добре розміщений виноградник Gevrey-Chambertin Aux Etelois, який лежить внизу від Griotte-Chambertin, а також, звичайно, Vosne – Romanee.

Henri Darnat

Сім’я Дарна займаються виноградниками в Бургундії починаючи з 1800-х років. Анрі першим вирішив перевести усі виноградники на органіку та дотримується цього підходу з 1980- х років. Він працює тут зі своєю дружиною Маріон з 1985 року. З 2000 року Анрі Дарно є також і негоціантом, що дозволило йому значно розширити асортимент свого вина. Виноградники, звідки Анрі купує виноград, обираються з особливою увагою до терруару. Упродовж усього періоду дозрівання відбувається контроль за лозою.

Анрі не любить поспішати — ні на виноградних лозах, ні на винарні. Він збирає виноград пізніше, за сусідів, щоб мати дозрілі плоди. На винарні використовує як фудри так і сталеві ємності. В результаті маємо чудову комбінацію традиційного підходу на винограднику, коли всі роботи ведуться вручну, а на виході прекрасну та витончену класику одних з найкращих вин Бургундії. Нажаль, декілька років тому Дарна вирішив вийти на пенсію, то ми привезли останню партію його прекрасних вин – насолоджуємось останніми пляшками.

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності