Black and white photo of corks of champagne

ТІЛЬКИ МАЛЕНЬКІ ШАМПАНСЬКІ ДОМА З “БУРГУНДСЬКИМ” СТАВЛЕННЯМ, ТУРБОТОЮ ПРО ТЕРРУАР ТА БЕЗКОМПРОМІСНОЮ ЯКІСТЮ.

ПРЯМЕ ПОСТАЧАННЯ З ШАМПАНІ.

МОВОЮ ВИНОРОБІВ,
КЮВЕ - ЦЕ СІК
ПЕРШОГО ВІДЖИМУ.

Коли стиглі ягоди кидають під прес, перша порція утвореного сусла називається cuvee та складає трохи більше ніж 50% від об’єму початкової сировини (зазвичай, з 4000 кг винограду виходить 2050 л кюве).

Шампанське кюве - це, зазвичай, престижне та вартісне ігристе вино багаторічної витримки з найкращих регіонів Шампані.

Наші шампанські дома увібрали в себе дивовижність цієї багатої землі та зможуть підкорити ваше серце, так само як і підкорили наше.

Icon left
Image of Irina Gridina

Ірина Грідіна

WA, АВТОР ПРОЕКТУ

WSET Diploma, перша та єдина власниця ступеню WienAkademiker в Україні.

Icon left

Місія проекту —

Розвивати в Україні культуру споживання “нішевих” шампанських домів, які ніколи не будуть (та не прагнуть бути) успішними в мас-маркеті, але високо цінуються професіоналами та “просунутими” споживачами, які шукають нові смаки.

Collage of some photos associated with champagne

НАШЕ КРЕДО — ПЕРФЕКЦІОНІЗМ, ЗВЕДЕНИЙ ДО РЕЛІГІЇ.

Як ми обираємо виробників у Шампані

1

Підтримуємо постійний активний контакт з топовими шампаністами

По-перше, це можливість отримати інсайдерську інформацію задовго до решти ринку, а по-друге, особисті знайомства та репутація — запорука успіху в регіоні, відомого своєю консервативністю

2

Стоїмо на плечах гігантів винної думки

Ми ніколи не зупиняємось у професійному розвитку. Рейтинги та книги визнаних “шампанських експертів” - Michael Edwards, Tyson Stelzer, Peter Liem, Richard Juhlin. І так, ми зазираємо й до Jancis Robinson, Antonio Galloni та Dr. Jamie Goode,тому що вони безперечні авторитети. Та в них добрий смак.

3

Слідкуємо за життям регіону

Для того, щоб постійно бути в курсі актуальної інформації та трендів по регіону, ми декілька разів на рік приїжджаємо в Шампань, влаштовуємо та організовуємо професійні виставки, відвідуємо виробників та дегустації.

ВІДКРИТИ КАТАЛОГ
WWW.LIV-EX.COM

Шампанське піднімається до рекорду
Ключовими трендами минулого року стали подальше розширення вторинного ринку та різке зростання цін – особливо на шампанське та бургундське.

Субіндекс Champagne 50 завершив рік (січень-грудень 2021 року) на рекордно високому рівні на 40,0%. Наступним найефективнішим субіндексом став Burgundy 150 (28,6%).

Останні статті

Post thumbnail

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Читати всі статті

Наш веб-сайт використовує файли cookie для покращення взаємодії з користувачем. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності